Licytacja: zestaw nike+

Od 29 czerwca zacząłem licytację pięknego zestawu (iPod nano 16GB, Czujnik Nike+, opaska na ramię BELKIN, Ładowarka sieciowa).zestaw nike+

Przystąpiłem do niej bez wiary w końcowy sukces, bo prawdziwe okazje trafiają się niezwykle rzadko.  Rozpocząłem od kwoty  500,00 zł, potem przebicie na 525zł, kolejne na 560 zł i skończyłem na 600zł przy cenie 590 zł. Koniec licytacji był przewidziany na 22:35:00  – więc ustawiłem przypomnienie na 22:00:00. Na wszelki wypadek podbiłem kwotę na 650 zł, co by nie przebijać w nieskończoność.

W trakcie dnia nerwowo sprawdzałem pocztę w poszukiwaniu informacji o przebiciu aukcji – nic takiego się nie wydarzyło. O godzinie 22:00:00 nadal byłem na szczycie. Podejrzewałem ciszę przed burzą i snajpera czekającego na jeden strzał. 22:30:00 nadal moja oferta na górze, i emocjonujące minuty do końca.

Na 7 sekund przed końcem strzał snajpera za 620 zł – nie miałbym szans na przebicie w trakcie aukcji. Nawet sprzedawca pomyślał, że łowca okazji wygrał, że wysłał mu dane do przelewu. Na szczęście mój limit był na 650 zł.i za finalną cenę 630 zł wygrałem aukcję :)

Szybki kontakt i przelew. Teraz pozostaje czekać na przesyłkę. Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.

To jeden z pierwszych gadżetów od 2 lat kupiony wyłącznie dla przyjemności. Mam nadzieję, że na kolejne nie pozostanie mi czekać tak długo.

 


Komentarze facebook:

comments

Skomentuj

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.